Gwiazdka dla Bezdomniaka


Nie każdy pies czy kot ma to szczęście, że spędzi czczone tak przez nas Święta Bożego Narodzenia w ciepłym domu i pod stołem pełnym rarytasów. Niestety, całe grono bezpańskich zwierzaków spędzi te niezwykłe dla nas dni, a także kolejne, w schroniskowym kojcu. Wszystkich mimo najszczerszych chęci nie przygarniemy, ale możemy sprawić, że ich życie chociaż odrobinę się poprawi. A jak? O tym będzie ten wpis.

Fundacja NaszeZoo.pl poprzez stronę dlaSchroniska.pl ponownie organizuje akcję „II Gwiazdka dla Bezdomniaka”. Jej głównym celem jest zbiórka fantów dla podopiecznych ponad 60 schronisk i fundacji na terenie całej Polski. W zeszłym roku organizatorzy tej akcji, przy pomocy internautów uzbierali dla bezdomnych zwierzaków dary o równowartości 28 tysięcy złotych.

dlaschroniska.plJak możesz pomóc?

Wystarczy wejść na stronę dlaschroniska.pl, następnie nacisnąć zakładkę „schroniska” i wybrać „II Gwiazdka dla Bezdomniaka”, albo możesz też kliknąć bezpośrednio ten link.
Wybierasz placówkę, decydujesz jaką karmę i w jakiej ilości kupić. Należy wspomnieć, że proces zakupu jest taki sam jak na stronie internetowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pewność, że przekazane przez nas środki na pewno trafią do zwierzaków pod postacią wybranych przez nas produktów.
Warto wiedzieć, że za dostawę nic się nie płaci, gdyż w ramach tej akcji dary dla placówek dowożone są za darmo.

Zakupy poprzez platformę dlaschorniska.pl można robić do 24 grudnia.

Możemy wspomóc zwierzaki nie wychodząc z domu. To bardzo pomocne gdy nie mamy czasu i/lub możliwości dojechania do danego schroniska czy fundacji.

dlaschroniska.pl[Wpis powstał przy współpracy Fundacji NaszeZoo.pl]

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o